EN
FA
FA
EN

ارزش های ما

پروشاین، درخشش جادویی

برند پروشاین، تولیدکننده شوینده‌های تخصصی ماشین ظرفشویی است که با تکیه بر تجربه، نوآوری و تکنولوژی روز در حوزه فرمولاسیون، سبد کاملی از محصولات شوینده ماشین ظرفشویی شامل: قرص ماشین ظرفشویی، ژل ماشین ظرفشویی، پودر ماشین ظرفشویی، نمک و جلادهنده را برای مصرف کنندگان ارائه کرده است.

حرفه ای در شستشو

نوآور در فرمولاسیون

ایمن برای ماشین ظرفشویی و انسان

حرفه‌ای در شستشو

نوآور در فرمولاسیون

ایمن برای ماشین ظرفشویی و انسان

مزایا

یکی از مهم‌ترین مزایای ماشین ظرفشویی، صرفه‌جویی در زمان است. با استفاده از ماشین ظرفشویی دیگر نیازی به ایستادن پشت سینک و شستن ظرف‌ها به مدت طولانی نیست؛ به راحتی می‌توانید با استفاده از این دستگاه در زمان خود صرفه‌جویی کنید. 
استفاده از ماشین ظرفشویی علاوه بر اینکه به محیط زیست کمک می‌کند، موجب صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان هم می‌شود؛ البته باید توجه داشته باشید که اگر ماشین ظرفشویی بهینه و درست کار کند، باعث صرفه‌جویی در مصرف آب، هزینه و زمان شما می‌شود. برای اینکه این دستگاه بهینه و درست کار کند، باید چند مرحله کاملا ساده را انجام دهید. ابتدا شکل صحیح قرار دادن و چیدن ظروف درون ماشین ظرفشویی را یاد بگیرید، سپس با تنظیمات مناسب دستگاه برای شستشوی ظروف آشنا شوید و در آخر مطمئن شوید که از مواد شوینده با کیفیتی مانند شوینده های ماشین ظرفشویی پروشاین استفاده کنید.
پروشاین تولیدکننده شوینده های ماشین ظرفشویی به شما در شستن هرچه سریع‌تر ظروف کمک می کند. اگر به دنبال صرفه‌جویی در هزینه، زمان و همچنین مصرف آب هستید و می‌خواهید به محیط زیست کمک کنید، حتما از محصولات پروشاین برای شستن ظروف استفاده نمایید. 

قدرت شستشوی بالا

چربی‌زدای قوی

درخشندگی فوق‌العاده

ایمن برای ماشین ظرفشویی

چشم‌انداز

ارائه محصولات متکی بر دانش و تکنولوژی برای ایجاد تجربه زندگی راحت و با کیفیت.

ماموریت

ماموریت ما ارائه محصول با کارایی حداکثر به مصرف‌کنندگان به منظور جلب اعتماد ایشان است تا با اطمینان خاطر، نظافت ظروف خود را به پروشاین سپرده و زندگی با کیفیت و آسان را تجربه کنند.